menu simgesi Filtrele
Organik Kestane Balı
Altın Kaşık Organik Kestane Balı 1 kg
₺400
₺450
Kabuklu Fındık
Hepiyo Kabuklu Fındık 1 kg
₺55
₺70
1. sınıf  yeni mahsül Ihlamur
Altın Kaşık 1. sınıf yeni mahsül Ihlamur 100 gr
₺35
₺50
Organik Karadut Pekmezi
Altın Kaşık Organik Karadut Pekmezi 760 gr
₺75
₺95
Organik Geleneksel Köy Tarhanası
Altın Kaşık Organik Geleneksel Köy Tarhanası 400 gr
₺30
₺40
Organik Elma Pekmezi
Altın Kaşık Organik Elma Pekmezi 700 gr
₺75
₺95
Ata Tohumu Taş Değirmen Mısır Unu
Altın Kaşık Ata Tohumu Taş Değirmen Mısır Unu 500 gr
₺15
₺20
Organik Beyaz Dut Pekmezi (ŞEKERSİZ)
Altın Kaşık Organik Beyaz Dut Pekmezi (ŞEKERSİZ) 420 gr
₺65
₺85
Kurutulmuş Cennet Hurması
Altın Kaşık Kurutulmuş Cennet Hurması 100 gr
₺27
₺35
Küçük Boy Organik Kestane Balı
Altın Kaşık Küçük Boy Organik Kestane Balı 500 gr
₺150
₺200
Küçük Boy Organik Karadut Pekmezi
Altın Kaşık Küçük Boy Organik Karadut Pekmezi 420 gr
₺50
₺65
Küçük Boy Organik Elma Pekmezi
Altın Kaşık Küçük Boy Organik Elma Pekmezi 400 gr
₺50
₺65

Süpermarket

Pek çok alanda ve ortamda ihtiyaç duyulan süpermarket ürünleri oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu kategoride kaliteli markalara ait ürünler, yeme içme konusunda alternatifler, temizlik ürünleri, sağlık ürünleri, dengeli beslenme adına ürünler ve daha pek çok ürün bulunmaktadır.

Farklı gıdaların pişirilerek hazır hale getirilmesi ve besinlerin saklanması için üretilmiş olan ve müşteriler ile bulaştırılan işlevsel gereçler de büyük bir öneme sahiptir. Ev ya da yazlıklar gibi yaşam alanlarının yanında ofis, işletme, kafe, yemek salonları, restoranlar gibi çalışma alanlarında da sıklıkla ihtiyaç duyulan süpermarket ürünlerinde yapılacak alışveriş konusunda Hepiyo olarak online fırsatlar ile karşınızdayız. Bu sayede hızlı bir şekilde istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İhtiyaçların Kalite İle Buluştuğu Süpermarket Ürünleri

Şeker, un, salça, kuru gıda, bakliyat gibi pek çok süpermarket ürünleri sayesinde mutfakların temel gıda ürünlerini satın almak oldukça kolay bir hale gelmiştir. Böylece her an elinizin altında olan teknoloji ile istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Yemek tariflerinin altın yıldızı pirinç, makarna, bulgur, arpa ve tel şehriye gibi kuru bakliyatlar, özenli sofraların en önemli yemeklerinden  kuru fasulye, nohut, börülce, yeşil ve kırmızı mercimek gibi bakliyatlar da tercih edilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır.

Kahvaltı ya da öğle vakitlerinin vazgeçilmez içeceklerinden biri olan çay çeşitleri de online olarak sipariş verebileceğiniz ayrıcalıklar arasında yer almaktadır. Süpermarket alışverişinde hem çay hem de limonata, kahve gibi çeşitlerin yanında kurabiye, sütlaç, kuru pasta, gibi tarifleri de yine süpermarket üzerinden yapacağınız malzeme alışverişi ile hazırlayabilirsiniz.

Süpermarket İndirim Seçenekleri

İş alanlarında, yaşam alanlarında, mutfakta, banyoda ve WC gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan malzemeler, en avantajlı süpermarket ürünleri sayesinde daha da ekonomik olacak şekilde indirimler ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede tuvalet kâğıdı, çamaşır suyu, deterjan, peçete, ıslak mendil, şampuan ve sabun gibi pek çok ürünü temin etmeniz oldukça basittir.

Yüzey temizleyici, kireç sökücü gibi temizleyici maddeleri de satın alarak hijyeninizin tam olarak sağlanmasına imkan tanınmaktadır. Kaliteli ve güvenilir markaların bulunduğu Hepiyo, toz deterjan, granül sabun, leke çıkarıcı, tül temizleyici, yumuşatıcı çeşitleri gibi pek çok temizleyici ürün ile giysilerin kir ya da kokulardan arınmasına yardımcı olmaktadır. Hesaplı ve oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan birçok seçeneği Hepiyo'nun süpermarket alışverişi kategorisinde bulabilmeniz mümkündür.