menu simgesi Filtrele

Süpermarket Ürünleri

Toplam 24 ürün listelendi

Caring Hand Wash Nemlendiricili Sıvı Sabun
Dove
Caring Hand Wash Nemlendiricili Sıvı Sabun 500 gr
₺230
Antibakteriyel Sıvı Sabun Hassas
Activex
Antibakteriyel Sıvı Sabun Hassas
₺99
Akdeniz Çileği Duş jeli
Le Petit Marseillais
Akdeniz Çileği Duş jeli 400 gr
₺47
₺55
Vanilya sütü Duş Jeli
Le Petit Marseillais
Vanilya sütü Duş Jeli 400 mg
₺47
₺55
Şeftali ve Nektarin Duş Jeli
Le Petit Marseillais
Şeftali ve Nektarin Duş Jeli 400 gr
₺47
₺55
Sleepy Extra Islak Bebek Havlusu 2x70 Yaprak
Sleepy
Sleepy Extra Islak Bebek Havlusu 2x70 Yaprak
₺20
₺25
Altınbaş Demlik Poşet Çay 40'lı
Çaykur
Altınbaş Demlik Poşet Çay 40'lı 200 gr
₺49
Altın Harman 100'lü Demlik Poşet Çay
Lipton
Altın Harman 100'lü Demlik Poşet Çay
₺100
Organik Sıvı Propolis Ekstraktı Damlası
Altın Kaşık
Organik Sıvı Propolis Ekstraktı Damlası 20 mg
₺200
₺250
Küçük Boy Yeni Mahsül Çekirdeksiz Kuru Üzüm
Altın Kaşık
Küçük Boy Yeni Mahsül Çekirdeksiz Kuru Üzüm 250 gr
₺18
₺20
Yeni Mahsül Çekirdeksiz Kuru Üzüm
Altın Kaşık
Yeni Mahsül Çekirdeksiz Kuru Üzüm 500 gr
₺50
₺65
Çiçek ıhlamur
Altın Kaşık
Çiçek ıhlamur 50 gr
₺200

Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?

feedback

Süpermarket

Pek çok alanda ve ortamda ihtiyaç duyulan süpermarket ürünleri oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu kategoride kaliteli markalara ait ürünler, yeme içme konusunda alternatifler, temizlik ürünleri, sağlık ürünleri, dengeli beslenme adına ürünler ve daha pek çok ürün bulunmaktadır.

Farklı gıdaların pişirilerek hazır hale getirilmesi ve besinlerin saklanması için üretilmiş olan ve müşteriler ile bulaştırılan işlevsel gereçler de büyük bir öneme sahiptir. Ev ya da yazlıklar gibi yaşam alanlarının yanında ofis, işletme, kafe, yemek salonları, restoranlar gibi çalışma alanlarında da sıklıkla ihtiyaç duyulan süpermarket ürünlerinde yapılacak alışveriş konusunda Hepiyo olarak online fırsatlar ile karşınızdayız. Bu sayede hızlı bir şekilde istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İhtiyaçların Kalite İle Buluştuğu Süpermarket Ürünleri

Şeker, un, salça, kuru gıda, bakliyat gibi pek çok süpermarket ürünleri sayesinde mutfakların temel gıda ürünlerini satın almak oldukça kolay bir hale gelmiştir. Böylece her an elinizin altında olan teknoloji ile istediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Yemek tariflerinin altın yıldızı pirinç, makarna, bulgur, arpa ve tel şehriye gibi kuru bakliyatlar, özenli sofraların en önemli yemeklerinden  kuru fasulye, nohut, börülce, yeşil ve kırmızı mercimek gibi bakliyatlar da tercih edilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır.

Kahvaltı ya da öğle vakitlerinin vazgeçilmez içeceklerinden biri olan çay çeşitleri de online olarak sipariş verebileceğiniz ayrıcalıklar arasında yer almaktadır. Süpermarket alışverişinde hem çay hem de limonata, kahve gibi çeşitlerin yanında kurabiye, sütlaç, kuru pasta, gibi tarifleri de yine süpermarket üzerinden yapacağınız malzeme alışverişi ile hazırlayabilirsiniz.

Süpermarket İndirim Seçenekleri

İş alanlarında, yaşam alanlarında, mutfakta, banyoda ve WC gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan malzemeler, en avantajlı süpermarket ürünleri sayesinde daha da ekonomik olacak şekilde indirimler ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede tuvalet kâğıdı, çamaşır suyu, deterjan, peçete, ıslak mendil, şampuan ve sabun gibi pek çok ürünü temin etmeniz oldukça basittir.

Yüzey temizleyici, kireç sökücü gibi temizleyici maddeleri de satın alarak hijyeninizin tam olarak sağlanmasına imkan tanınmaktadır. Kaliteli ve güvenilir markaların bulunduğu Hepiyo, toz deterjan, granül sabun, leke çıkarıcı, tül temizleyici, yumuşatıcı çeşitleri gibi pek çok temizleyici ürün ile giysilerin kir ya da kokulardan arınmasına yardımcı olmaktadır. Hesaplı ve oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan birçok seçeneği Hepiyo'nun süpermarket alışverişi kategorisinde bulabilmeniz mümkündür.