İade Şartları

İade Talebi ve İletişim Bilgileri
Satın aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir şikayetiniz olduğunda, lütfen kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde support@hepiyo.com adresine e-posta göndererek veya hafta içi 09.30-17.30 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 10.00-16.00 saatleri arasında 0850 308 32 25 telefon numarasından bize ulaşarak iade talebinizi iletebilirsiniz. Pazar günleri telefon görüşmeleri yapılmamaktadır. Çalışma saatleri içinde WhatsApp destek hattı üzerinden bize ulaşmanız durumunda, hasarlı ürünler veya iade talepleriniz aynı gün işleme alınır. Çalışma saatleri dışındaki talepler bir sonraki iş gününde işleme alınacaktır.

İade Koşulları
İade etmek istediğiniz ürünü aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz:

İade talebinizi teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde, kullanılmamış ve imzalı faturasıyla birlikte iletebilirsiniz.
Hasarlı veya kusurlu ürünler için iade talebinde bulunabilirsiniz.
İade edeceğiniz ürüne hediye olarak verilen promosyonlu veya kampanyalı ürünler de aynı anda iade edilmelidir.

İade Süreci

a. Hasarlı veya Kusurlu Ürünler
Eğer iade etmek istediğiniz ürün hasarlı veya kusurlu ise, ürünü imzalı faturasıyla birlikte, faturada nedenini belirterek Yeşiltepe Mahallesi 165 Sokak No:3/3 Ayazağa Sarıyer/İstanbul adresine gönderebilirsiniz. Ürün faturasının üzerine iade nedeninizi belirtmelisiniz ve fatura ile birlikte iade edilecek ürünün paketine konulmalıdır. İade etmeden önce support@hepiyo.com adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta göndermeniz gerekmektedir veya site üzerinden iletişim destek hattından iade işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Hasarlı ürünler için gönderimlerimizde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanmanız durumunda kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Anlaşmalı olmadığımız kargo firmalarıyla yapılan iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

b. Diğer İade Talepleri
Diğer iade talepleri için, ürünü kullanılmamış ve imzalı faturasıyla birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü, orijinal kutusu veya ambalajıyla birlikte, faturada iade sebebini belirterek aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir:

Hepiyo
Adres: Demirciler Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Ankaralı Apartmanı No:31 Daire:1 Merkez/Bartın
Tel: 0850 308 32 25
Vergi No: 0670937869

İade Sürecinin Değerlendirilmesi
İade talepleri, hepiyo.com müşteri temsilcileri tarafından incelenir ve belirtilen şartlara uygun olup olmadığı değerlendirilir. İade talebi onaylandığında, ürün ücreti 1-3 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir. İade süreci, ürünün hepiyo.com tarafından teslim alındığı tarihten itibaren başlar.

Kurumsal Fatura İle İade
Eğer iade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmişse, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ürün birim fiyatı + KDV şeklinde kesilmiş "iade faturası"nın ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası gönderilmediği takdirde iade işlemi tamamlanamaz.

Ürün Değişimi
Ürün değişimi sadece hasarlı veya kusurlu ürünler için yapılmaktadır. Değişim işlemi, aynı ürünle yapılabilmektedir; farklı bir ürünle değişim yapılmamaktadır. Ürün değişimi için ürünün, hepiyo.com tarafından teslim alındıktan ve gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra 7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Değişim gönderileri, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla müşteri tarafından ödemeli olarak gerçekleştirilmelidir.

İade Kabul Edilmeyecek Durumlar
Aşağıdaki durumlarda iade talepleri kabul edilmemektedir:

Teslim tarihinden itibaren 14 gün geçmiş olması.
Ürün hediyesinin iade edilmemesi (hediye ürün promosyonları).
Ambalajı açılmış ve kullanılmış ürünlerin iadesi. Kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandıyla bantlanmış ürünler.
Kullanım hatası nedeniyle hasar görmüş ürünlerin iadesi ve değişimi yapılmamaktadır.

Hasarlı Sipariş Teslimatları
Kargo şirketi tarafından teslim edilmek istenen paket veya koli yırtık, ezilmiş, açılmış veya ıslak durumdaysa teslim almayınız. Kargo formunu imzalamadan önce kargo görevlisinden "kargo hasar tutanağı" talep ediniz. Hasarlı teslimatlarla ilgili durumu, hepiyo.com müşteri hizmetlerini arayarak (0850 308 32 25) veya support@hepiyo.com adresine yazılı bildirerek bildiriniz. Tutanak tutulmadan teslim alınan hasarlı ve eksik bildirimleri değerlendirilmemektedir.
Bu şartlar dâhilinde iade işlemleriniz gerçekleştirilecektir. Lütfen iade süreciyle ilgili olarak yukarıda belirtilen iletişim kanallarını kullanarak hepiyo.com müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz.