Kargo & Teslimat

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Ürünlerinizin kargo verilmesi, ürün tipinizin soğuk zincir gerektiren ürün olmasına bağlı değişmektedir. Soğuk zincir gerektiren ürünler, peynir, tereyağı gibi soğutmalı kargoya ihtiyaç duyan ürünlerdir.

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 13.00’e kadar verilen siparişler ürün tipi farketmeksizin aynı gün kargo edilmektedir. Perşembe günleri öğlen saat 13:00 sonrası ile Cuma ve Cumartesi günü verilen siparişlerde ise yalnızca soğuk zincire ihtiyaç duymayan siparişler aynı gün kargo edilmektedir. Örneğin içinde süt ürünü (peynir vb..) içermeyen bir sipariş verdiyseniz siparişinizi bu günlerde de kargoya vermekteyiz. yes

Siparişinizin teslim edilmesi için seçtiğiniz adrese kargo şirketinin dağıtım günü varsa bunu ayrıca müşteri hizmetlerine bildirmelisiniz. Bu şekilde kargo sürecinde ürünlerin herhangi bir bozulma tehlikesi olamadan size teslimatını yaptırabiliriz.

Sepetinizde soğuk zincir gerektiren ürünler varsa (peynir vb..), kargonuzun hafta sonu olası teslimat gecikmelerinden etkilenmemesi için siparişinizi sonraki Pazartesi günü kargo edilmektedir.

Pazar günleri kargo teslimatı yapılamadığı için Pazar günleri verilen siparişler de Pazartesi kargoya teslim edilmektedir.

Kargolarımız Aras kargo firması tarafından teslim edilmektedir.