YARIŞMA BİTİMİNE KALAN SÜRE
Gizli Bayrakları Bul, Büyük Ödül 5000 TL Senin Olsun!

Sevgili Müşterilerimiz,

Heyecan verici bir fırsatla karşınızdayız! Sitemizin her köşesinde saklanmış olan 5 gizli bayrağı bulma şansı sizinle. Bu eşsiz yarışmamızda becerilerinizi test edin ve 5000 TL'lik büyük ödülün sahibi olma şansını yakalayın.

Nasıl Katılabilirsiniz?
Sitemizin farklı sayfalarına ve bölgelerine yayılmış olan bayrakları aramak için gezinmeye başlayın. Her bayrağı bulduğunuzda, aşağıdaki özel formu doldurarak bulduğunuz bayrağı doğrulayın.

Unutmayın!

Her bayrağı bulduğunuzda hemen formu doldurun.
Hızlı olun, çünkü ilk bulan kişi büyük ödülün sahibi olacak!
Yarışmamızın süresi 15 - 29 EKİM 2023 tarihleri arasında.

Küçük İpucu:
Bayrakları bulmak için sitemizi dikkatli bir şekilde inceleyin. Belirli sayfalar veya bölgeler size ipuçları verebilir!

Özel Not:
Bazı bayraklar, sadece kayıtlı üyelerimize özel olabilir. Bu nedenle, üyelik avantajlarınızı kullanmayı unutmayın!

Büyük Ödül: 5000 TL
Gizli bayrakları en hızlı bulan ve doğrulayan kişi büyük ödülün sahibi olacak. 5000 TL ile hayallerinizi gerçekleştirme şansı sadece bir tıklama ötede!

Bu heyecan verici yarışma ile harika ödüller kazanma şansını yakalayın. Eğlence ve ödüllerle dolu bu deneyimi kaçırmak istemezsiniz. Başlayın ve bayrakları aramaya şimdi başlayın!

Daha Fazla Bilgi İçin:
Eğer yarışma kuralları veya detayları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen aşağıdaki sıkça sorulan soruları mutlaka okuyunuz. Veya bizimle iletişime geçin. Ekibimiz size her adımda yardımcı olacaktır.

Başarılar diler ve gizli bayrakların peşinde eğlenceli bir yolculuk dileriz! Şans her zaman yanınızda olsun.


Yarışma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Yarışmaya nasıl katılabilirim?

  Yarışmamıza katılmak için sitemizin farklı sayfalarını ve bölgelerini gezinerek gizli bayrakları bulmaya çalışın. Her bayrağı bulduğunuzda, yukarıdaki formu doldurarak bayrağı doğrulayın.

 • Hangi bayrakları bulmam gerekiyor?

  Toplamda 5 gizli bayrağı bulmanız gerekiyor. Bu bayraklar farklı sayfalarda veya bölgelerde saklanmış olabilir. İpuçları için dikkatlice sitemizi inceleyin.

 • Yarışma süresi nedir?

  Yarışmamız yarışma başlangıç Tarihi: 15 EKİM, yarışma bitiş tarihi: 29 EKİM arasında geçerli olacaktır.

 • Bayrakları bulduktan sonra ne yapmalıyım?

  Eğer 5 bayrağı da keşfettiyseniz, bu heyecan verici keşifleri hemen whatsapp müşteri destek hattımızdan bayrakların ekran görüntülerini bize iletebilirsiniz.Yukarıdaki formda başvurunuz yok ise bulduğunuz bayraklar geçersiz sayılacaktır. Acele edin, çünkü ilk bulan kişi büyük ödülün tadını çıkaracak. Bol sanşlar!

 • Ödül ne kadar?

  Büyük ödül 5000 TL'dir. Bu muhteşem ödülü kazanmak için bayrakları bulun ve doğrulayın.

 • Bayraklar neye benziyor?

  Bayraklar farklı olabilir, ancak genellikle belirgin bir şekilde tanınabilirler. İpuçlarına dikkat edin ve bayrakları tanımak için özel bir tasarım veya renk deseni arayın.