menu simgesi Filtrele
Image

Bu kategorideki ürünler güncelleniyor 👋

Sepetini Hepiyo'nun fırsatlarla dolu dünyasından doldurmak için diğer kategorideki ürünleri incelemeye başlayabilirsin.


Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?

feedback

Kozmetik & Kişisel Bakım

Özel günlerde zarafetinizin göstergesi olacak çiçekleri içeren kozmetik ürünler Hepiyo'da. Doğadan ilham alınarak üretilmiş olan, parfümler, makyaj malzemeleri, kokulu sabunlar, bronzlaştırıcılar gibi pek çok kozmetik ürünü hemen Hepiyo üzerinden sipariş edebilirsiniz ve kendinizi ya da seçimlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Çiçek denilince akla gelen parfümler, kadın, erkek herkesi mutlu etmeye devam etmektedir. Herkesin kendi zevkine ve tenindeki uyuma göre tercih edeceği parfüm, deodorant, roll on, duş jeli, vücut losyonları kokusu ile herkesi büyülemek isteyenlerin tercihi olmaya devam etmektedir.

Bakımlı erkeklerin tercih edebileceği tıraş bıçakları, köpükler, kaş bıyık serumları ve kremler kurtarıcı ürünlerdendir. Ağız ve diş sağlığı konusu mutlaka herkesin önem verdiği ve vermesi gereken bir konudur. Kozmetik ve kişisel bakım kategorisinde şarjlı diş fırçaları, diş macunları, ağız bakım suyu, diş ipi, diş temizliği kitleri gibi sağlıklı bir nefes için gerekli olan her ürün bulunmaktadır. Çocuklar için üretilmiş olan aromalı diş macunlarını da bulmak mümkündür. Bu sayede küçük yaştan itibaren çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırılmış olacaktır.

Kozmetik Ürünler İle Çiçek Gibi Olun

Tertemiz ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmanın en önemli kriteri cilt bakımıdır. Cilt bakımı kategorisinde de
masajlı temizleme cihazları, her cilt tipi itin uygun olacak şekilde üretilmiş ve cilt problemine uygun formda temizleyiciler, tonikler, kremler, masaj taşları, bakım yağları, besleyici serumlar gibi pek çok çeşitte ürün bulunmaktadır. Düzenli olarak cilt bakım ürünlerinin kullanılması durumunda harikalar yaratmak mümkün bir hale gelebilmektedir.

Saçlarını çok seven ve düşkün olanlar için sipariş edilebilecek ürünler arasında şampuan, krem, maske, kurutucu ve şekillendirici ürünler, bakım serumları, bitkisel yağlar gibi pek çok çeşitte ürün bulunmaktadır. Duş sonrasında yapılacak el ve ayak bakımında da tercih edilebilecek manikür pedikür setleri kadın ve erkeklerin beğenisine uygun olmaktadır.

Güneşin yoğun olarak bizimle birlikte olduğu mevsimlerde de canlılığını ve temizliğini yitirmemesi adına güneş kremleri gibi koruyucuların kullanılması oldukça önemlidir. Birbirinden hoş kokuya sahip güneş kremleri ve muhteşem dokuları ile bronzlaştırıcılar, güneş sonrasında yapılacak bakımlar ve epilatör gibi cihazlarda yine kozmetik ve kişisel bakım kategorisinde bulunmaktadır.

Tüm kişisel bakım ve kozmetik ihtiyaçlarınıza Hepiyo sayesinde ulaşmanız artık mümkün. Hepiyo müşterilerinin ihtiyaçlarını tek bir site altında birleştirmiş olan bir e ticaret platformudur. Müşteri memnuniyetini benimseyen ve ilke edinen Hepiyo sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.