• 1. sınıf yeni mahsül Ihlamur
 • 1. sınıf yeni mahsül Ihlamur

Altın Kaşık
1. sınıf yeni mahsül Ihlamur 100 gr

Paylaş

Paylaşmak Sevgidendir 🙌

Bu ürünü dostların ve sevdiklerinle paylaşmak için aşağıdaki sosyal medya ikonlarını kullanabilirsin.

Geri bildirim
1. sınıf yeni mahsül Ihlamur ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu tespit ettiyseniz yada düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Ürün önerileri
%30İNDİRİM
₺50
₺35
: : içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
 • Genel özellikler: Ihlamurgiller familyasındandır. Haziran-Ağustos ayları arasında beyazımsı-Sari renkli, hoş kokulu çiçekler açan, yüksek boylu ağaçtır. Genellikle ormanlarda tabiî olarak bulunursa da, süs ağacı olarak park ve bahçelerde de yetiştirilmektedir. Yaprakları saplı, ucu sivri, kenarları dişli, taban kısımları kalp biçiminde, üst yüzü yeşil, alt yüzü beyazımsı yeşil ve tüylüdür.

  Çiçekleri en az üçü bir arada olmak üzere sarkık yetişirler. Çiçek örtüsü kayık seklinde, sarimsi-Yeşil renktedir. Meyveleri küre şekilli ve tek tohumludur. Ihlamur ağacı filizden büyür. Azami bir sene yasar. Bilinen bileşimi : Uçucu yağ, manganez, tanen, ossidaz, saponin, glusid, strol, c vitamini ihtiva eder. Kullanım şekli: Önce suyu kaynatın ve önceden ıhlamur koyduğunuz demliğe kaynamış suyu boşaltıp ağzını kapatın ve 10 dakika demlenmesini bekleyin.

  Yemeklerden sonra günde 3 kere ıhlamur çayı içebilirsiniz. Soğuk kış aylarında keyifle içtiğimiz ıhlamurun soğuk algınlığının yanı sıra bir çok faydası vardır. Sinirleri kuvvetlendirir, sinir bozukluğunu giderir. Uyku verir. Kan dolaşımının normal olmasını sağlar. Kansızlığı giderir.Kalp kifayetsizliğine Faydalıdır.

  Damar kireçlenmesini önler. Böbrekleri ve mesaneyi temizler.

 • 5.0 / 5

  Bu ürüne 1 değerlendirme yapıldı

  Meltem Kurtoğlu

  Ihlamurlar gerçekten 1.sınıf lezzeti ve rengi çok iyi paketleme ve gösterilen özen üst düzey üstelik 1 günde geldi teşekkürler Altın kaşık..

  ürünü satın aldı

 • Ürün soru ve cevapları
  1. sınıf yeni mahsül Ihlamur ürünü hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz her konuda buradan satıcıya sorabilirsiniz
 • Kredi Kartı Tek çekim: ₺35
  Havale / EFT: ₺34.13
  Kapıda Ödeme: ₺35 + 15TL (pasif)

SON GEZDİĞİNİZ ÜRÜNLER

Önceden gezdiğiniz ürünler
1. sınıf yeni mahsül Ihlamur
Altın Kaşık
1. sınıf yeni mahsül Ihlamur 100 gr
₺35
₺50