menu simgesi Filtrele

Ayakkabı & Çanta Ürünleri

Toplam 2 ürün listelendi

Yeni ürün
Barbie Mattel Kauçuk Kaplamalı Mini Sırt Çantası
Hepiyo Kids
Barbie Mattel Kauçuk Kaplamalı Mini Sırt Çantası
₺400
Bebek Top Şeklinde Çapraz Askılı Çanta
Hepiyo Kids
Bebek Top Şeklinde Çapraz Askılı Çanta
₺220
₺400

Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?

feedback

Ayakkabı & Çanta

Tarz olarak spor, klasik, bot, çizme ve abiye seçenekleri olan ayakkabı modelleri giyim sitilinde ve modada büyük bir öneme sahiptir. Bulunacağınız ortama göre ve giyim stilinize göre tercih edeceğiniz ayakkabı da değişiklik gösterir. Günlük bir kullanım için genellikle spor ayakkabılar tercih edilirken iş hayatında ya da davet, kutlamalarda daha çok klasik modeller tercih edilmektedir.

Canlı renklere sahip olan ve dedeleri sayesinde de spor kıyafetler ile uyumlu olan spor ayakkabılar da kendi arasında yürüyüş, koşu ve gündelik ihtiyaçlara göre tasarlanmaktadır. Kış mevsimlerinde bot, çizme gibi modeller daha konforlu olurken yaz aylarında daha çok babet, sandalet ve terlikler tercih edilmektedir.

Son zamanların en çok tercih edilen renklerinden olan pembe renk popüler ve şıklığınızı tamamlayacak bir parça olabilir. Spor ayakkabı da pembe renk kullanabileceğiniz gibi topuklu ayakkabılarınızda da pembe rengi kullanabilirsiniz. Hem abiyelerinizle hem de günlük spor tarzınızla pembe rengi kullanabilirsiniz. 

Ayakkabı Markaları

Spor ayakkabı, klasik ayakkabı, sandalet gibi pek çok farklı formda ayakkabı üreten birçok marka bulunmaktadır. Spor ayakkabıda en çok bilinen markalardan Nike, Adidas ayakkabılar tam anlamıyla spor modasına yön veren ürünlerdir. Günlük hayatta daha çok tercih edilebilecek markalar ise Nine West, Elle gibi markalar olabilir.

Ayakkabı modellerinde stilinin güzel olması kadar kıyafetlerinizle uyum içinde olması ve rahat olması da oldukça önemlidir. Son teknolojilerin kullanıldığı günümüz teknolojisinde üretilen tasarımlar kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Moda akımından ayakkabı markaları da mutlaka eklenir. Ayakkabı Markaları modelleri üretirken sezonun trendlerini dikkate alır. Kıyafetlerinize uygun stilinizi tamamlayacak ayakkabıları tercih ederek isterseniz spor isterseniz klasik bir tarz oluşturmak sizin elinizde!

Hepiyo sitesi üzerinden birbirinden güzel ve son zamanlarda üretilmiş popülerliğini koruyan ürünleri bulabilirsiniz.

Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayakkabı seçimi yapmak kıyafetin büyük ve önemli bir tamamlayıcısını bulmak demektir. Muhteşem bir kıyafet yanlış bir ayakkabı ile kombin yapıldığında kendini göstermez. Gün içerisinde kullanılan kombinlerde daha çok spor parçalar yer verilirken şık ortamlarda ise daha çok topuklu parçalar tercih edilmektedir.

Ayakkabı modellerinde ve renklerinde her kadının ya da erkeğin dolabında bulunması gerekenler vardır. Bu temel renk ve modellerin dolaplarda mutlaka bulunması gerekir. Yani ayakkabı seçimi atlanmaması gereken unsurlar arasında yer alır. Bir erkek için siyah klasik ayakkabı kurtarıcı parça olurken bir kadın için de siyah stiletto kurtarıcı parça olabilmektedir.

Çanta

Günümüzde yaşam artık daha da hızlı hale gelmiştir. Günümüzün trendi  ve her zaman yanınızda taşıdığımız çantalar yoğun hayatımızın kurtarıcı parçası konumundadır. Şehir hayatı, iş hayatı, sosyal hayat derken sürekli yanımızda taşıyacağımız değiştirilmesine gerek olmayan bir çanta en büyük ihtiyaçtır.

Hepiyo sayesinde dilediğiniz çantayı ve ayakkabıyı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Hepiyo ile güvenli alışveriş yapmak da artık çok kolay Hepiyo üzerinden yapacağınız alışverişlerde tereddüt etmenize gerek yok çünkü herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanız söz konusu değildir.