menu simgesi Filtrele

Bilgisayar Ürünleri

Toplam 4 ürün listelendi

IdeaPad 5 Pro AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 16" WQXGA 120Hz Taşınabilir Bilgisayar 82L5007HTX
Lenova
IdeaPad 5 Pro AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 16" WQXGA 120Hz Taşınabilir Bilgisayar 82L5007HTX
₺39.539
7N9 Designer Bluetooth Klavye Mouse Set
Microsoft
7N9 Designer Bluetooth Klavye Mouse Set
₺1.780
₺1.890
CUBI N JSL-011TR N4500 4 GB 128 GB SSD Mini PC
MSI
CUBI N JSL-011TR N4500 4 GB 128 GB SSD Mini PC
₺7.000
₺7.200
TUF FX516PM-HN025A18 Intel Core i7 11370H 16GB 512GB SSD RTX 3060
Asus
TUF FX516PM-HN025A18 Intel Core i7 11370H 16GB 512GB SSD RTX 3060
₺29.000
₺30.000

Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?

feedback

Doğru olanı bulamadınız mı? Sizin için en iyisinin ne olduğunu öğrenmek için yardıma mı ihtiyacınız var?
Piyasada bulunan çok çeşitli elektronik cihazlarla, bir ürünü rakiplerinden ayırmak veya gereksinimlerinize en uygun olanı seçmek genellikle kafa karıştırıcı olur. İşte burada Hepiyo devreye giriyor. Hepiyo'da satın almanıza yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Hepiyo, ihtiyaçlarınızı anlamaya ve sizin için en uygun ürünü bulmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır! Satın almanın, gelecek yıllar boyunca sürecek bir ilişkinin sadece ilk adımı olduğuna inanıyoruz.

Piyasada Bulunan En İyi Bilgisayar ve Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları Nelerdir?
Bu günlerde piyasada bulunan birkaç bilgisayar aksesuarı var. Ve bunların çoğu, onsuz yapamayacağınız şeylerdir. Masaüstü veya belirli dizüstü bilgisayarlar olsun, fare işinizi kolay ve sorunsuz hale getiren önemli bir aksesuardır. HP, Dell, Hepiyo ve Apple gibi güvenilir markalardan Hepiyo'da bulunan çok çeşitli bilgisayar fareleri arasından seçim yapın. Kablolu oyun faresi ve Bluetooth fareden kablosuz fareye kadar, sizi koruduk!

Bilgisayar denilince akla gelen en önemli aksesuar klavyedir. Günümüzde klavyeler sadece yazmak için kullanılmıyor; oyuncular için de büyük bir rol oynarlar. Acer, Alogic ve HP gibi markaların çok çeşitli kablolu ve kablosuz klavyeleri arasından seçim yapın. Ayrıca, harika fırsatlar ve indirimler elde etmek için premium markaların kablolu veya kablosuz klavye ve fare kombinasyonlarını tercih edebilirsiniz.

Rahat Laptop Çantaları ve Kılıfları
Dizüstü bilgisayar taşırken, içinde taşıdığınız kötülüğün sizin için ergonomik olarak güvenli ve rahat olduğundan emin olmanız gerekir. Hepiyo'da üstten yüklemeli çantalardan sırt çantalarına kadar çok çeşitli laptop çantaları var. Ergonomik tasarım, şarj seçeneği ve hırsızlık önleme özelliği gibi özelliklerle kolaylık ve rahatlık yanınızda. Ayrıca erkekler için farklı tasarımlı laptop çantaları ve kadınlar için benzersiz laptop çantaları bulacaksınız. RoadGods, Hp, Dell, American Tourister, Skybags ve Hepiyo gibi güvenilir markalar size en iyi özelliklerini geniş ama kompakt dizüstü bilgisayar çantalarında bir araya getiriyor!

Dizüstü bilgisayar kılıfı, dizüstü bilgisayarınızın güvenli ve çiziksiz kalmasına yardımcı olur. Bazı kılıflar ayrıca dizüstü bilgisayarlarınızın bilgilerini dijital hırsızlıktan korumak için RFID engelleme özelliğine sahiptir. Modaya uygun renkler ve tasarımlar, dizüstü bilgisayar kasası pazarına hükmediyor. Apple, Stuffcool, Hp, Neopack ve daha fazlası gibi harika markaların çeşitli dizüstü bilgisayar kılıfları arasından seçim yapın. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Hepiyo'da en iyi ürünleri inanılmaz fiyatlarla sunuyoruz!

Bilgisayar Kabloları ve Konnektör Aksesuarları
Hepiyo, çeşitli tip ve boyutlarda bilgisayar kabloları, konektörler ve adaptörler barındırır. HDMI'lı çok portlu adaptörden 4 portlu USB adaptöre kadar tüm konnektörleri en uygun fiyatlarla Hepiyo'da bulabilirsiniz. Size en yakın Hepiyo mağazasına göz atın veya sunduğumuz harika ürün çeşitlerini keşfetmek için web sitemizi ziyaret edin. Dizüstü bilgisayar sehpalarından dizüstü bilgisayar masalarına ve aradaki her şeye, aradığınız ne olursa olsun, Hepiyo sizin yeriniz.

Pek çok avantajın yanı sıra kişiselleştirilmiş özel teklifler, uygun EMI ödeme seçenekleri vb. sunuyoruz. Bilgisayarınız ve dizüstü bilgisayar aksesuarlarınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız ihtimaline karşı. Ayrıca, Hindistan'daki aksesuar fiyatları markadan markaya ve özellikten özelliğe değişiklik gösterse de, her bütçeye uygun geniş bir klavye, fare ve diğer aksesuarlar kataloğu sunmaya çalışıyoruz. Sonuçta Hepiyo'nun temel amacı, müşterilerimizin her bir hayalini gerçeğe dönüştürmektir.