menu simgesi Filtrele
Image

Bu kategorideki ürünler güncelleniyor 👋

Sepetini Hepiyo'nun fırsatlarla dolu dünyasından doldurmak için diğer kategorideki ürünleri incelemeye başlayabilirsin.


Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?

feedback

Ev & Yaşam

Ev yaşam ürünleri hayatımızın vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Yaşam alanımızda ihtiyaçlarımızı karşılamaya yönelik ve dekorasyon için kullandığımız ev yaşam ürünleri bulunmaktadır. Dekorasyon konusunda da pek çok kişinin tercih etmiş olduğu bu kategori farklı renkler, desenler, özgün tarzlar ortaya çıkarmaktadır. Halı, perde, havlu, bornoz, yastık, yorgan, çarşaf, pike ve daha pek çok ürünle birlikte geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ev yaşam ürünlerinin yoğun olarak görüldüğü alanlar arasında daha çok yatak odası ve mutfak bulunmaktadır. Ancak tabi ki bu alanlar dışında da yaygın olarak kullanılan ürün grubudur. Ev yaşam ürünleri her genç kız için de çeyiz alışverişi olarak ön plana çıkmaktadır. Yaşanacak alan için tercih edilen ev yaşam ürünleri ilk günden itibaren sizlere yepyeni bir alan açmaktadır.

Ev Yaşam Ürünleri Nelerdir?

Ev yaşam ürünleri kullanacağınız alana göre ve kullanım amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Evin bölümlerine göre dikkate alırsak oturma odasında kullanılabilecek ev yaşam ürünleri halı, tül perde, fon perde, yastık, kırlent, koltuk örtüsü gibi ürünler olabilmektedir. Yemek odası için kullanılacak ev yaşam ürünleri arasında ise masa örtüsü, peçeteler ve peçetelikler, Amerikan servisler, televizyon örtüleri gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır.

Banyoda kullanılabilecek ev ürünleri arasında ise bornoz, el havlusu, yüz havlusu, lif, kese, paspas gibi ürünler bulunmaktadır. Mutfakta kullanılan ürünler arasında masa için örtüler, bulaşıklık gibi ürünler bulunmaktadır. Tüm bunların yanında ev tekstili için gerekli olan ev yaşam ürünleri arasında da fırın eldiveni, mutfak önlüğü, küçük ev aletleri yer almaktadır.

Yatak odası bölümünde tercih edilebilecek ev yaşam ürünleri olarak halı, perde en önemli parçalardır. Yatak odasının en temel ihtiyaçları ise
nevresim takımları, battaniyeler, çarşaf, alez, pike, yastık, yorgan gibi ürünlerdir. Bunların yanında çok amaçlı düzenleyiciler de dolap ve çekmece içinde düzen sağlamak için tercih edilebilecek ev yaşam ürünleri arasında yer almaktadır.

Ev Yaşam Ürünlerini Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev yaşam ürünleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı stil ve tarzda tasarımları ile de kullanıcıların beğenisi ile buluşmaktadır. Tüketiciler ise tercihleri yaparken pek çok çeşit arasından istedikleri gibi yapabilmektedir. Herkesin zevki farklı olduğu için ev döşeme konusunda da herkes birbirinden farklı tarzlara sahiptir. Ev ve yaşam ürünlerinde zevkler farklı olduğu için herkes kişisel zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tercih yapmalıdır.

Ev yaşam ürünleri denilince akla gelen ilk ürünlerden olan perde ve halı seçimi yaparken kumaş tercihine dikkat etmek gerekir. Kullanılan kumaş ile mobilya uyumlu olmalıdır. Perde ile halı da uyumlu olmalıdır. Halı seçiminde ise silinebilir, silinme kolaylığı sağlayan kiri içine çekmeyen bir tercih yapmalısınız. Halı ve perde uyumu ev dekorasyonu konusunda oldukça önemlidir.

Banyoda kullanılacak ev yaşam ürünlerinde ise seçilecek ürünlerin kaldırmaz olması, makinede yıkanmaya uygun olması gerekir. Bu sayede hem şık bir banyoya hem de pratik bir kullanıma sahip olmuş olacaksınız. Seçilecek havlu ve bornozlar suyu emme özelliğine sahip ve kimyasalara karşı dayanıklı olması gerekmektedir.

Yatak odası için tercih edilmesi gereken ürünlerde ise en önemlisi yataktır. Yatağı kullanacak kişi ya da kişilerin ihtiyacına uygun bir yatak seçilmesi önemlidir. Yatağın ebatına da kişilerin ihtiyacına ve odanın büyüklüğüne göre karar vermesi gerekmektedir.

Yemek alanında kullanılacak masa örtülerinde leke tutmayan, yıkanabilir kumaşların tercih edilmesi gerekir. Bununla birlikte kolay ütülenen ürünler de tercihlerin başında yer almalıdır. Ev ve yaşam ürünleri evin her alanında kullanılan ürün gurubuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak tercih edilecek ürünlerin leke tutmayan, pamuklu, taşıma açısından kolaylık sağlayacak şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Hepiyo olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli motivasyon kaynağı olduğu için en iyi, popüler ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara en hızlı şekilde sizlere ulaştırmak için buradayız. Üretici garantili ve aynı gün kargo avantajlı ürünlerimiz ile müşterilerimize memnuniyet sağlamaya devam etmekteyiz.

Hepiyo sayesinde beğendiğiniz farklı ürünleri farklı sitelerde ayrı ayrı almak zorunda kaldığınız dönem geride kaldı. Alışveriş yapmak isteyen herkes Hepiyo üzerinden her kategoriden alışveriş yapabilecek ve kargo ücreti ile uğraşmayacak. Hepiyo ürün yelpazesini genişletmek hedefi ile her müşterinin isteğine uygun ürünleri müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Hemen şimdi alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.