menu simgesi Filtrele

Laptop Ürünleri

Toplam 3 ürün listelendi

IdeaPad 5 Pro AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 16" WQXGA 120Hz Taşınabilir Bilgisayar 82L5007HTX
Lenova
IdeaPad 5 Pro AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 16" WQXGA 120Hz Taşınabilir Bilgisayar 82L5007HTX
₺38.595
CUBI N JSL-011TR N4500 4 GB 128 GB SSD Mini PC
MSI
CUBI N JSL-011TR N4500 4 GB 128 GB SSD Mini PC
₺7.000
₺7.200
TUF FX516PM-HN025A18 Intel Core i7 11370H 16GB 512GB SSD RTX 3060
Asus
TUF FX516PM-HN025A18 Intel Core i7 11370H 16GB 512GB SSD RTX 3060
₺29.000
₺30.000

Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?

feedback

En İyi Dizüstü Bilgisayarı satın almak mı istiyorsunuz? Yeni Dizüstü Bilgisayarları bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var?
Piyasada bulunan çok çeşitli gadget'larla, bir ürünü rakiplerinden ayırt etmek veya gereksinimlerinize en uygun olanı seçmek genellikle kafa karıştırıcı olur. İşte burada Hepiyo devreye giriyor. Hepiyo'da satın almanıza yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. İhtiyaçlarınızı anlamak ve Size en uygun ürünü bulmanıza yardımcı olmak için sürekli çaba sarf ediyoruz! Çünkü bir satın alma, uzun yıllar sürecek bir ilişkinin sadece ilk adımıdır.

Hepiyo, on yılı aşkın bir süredir dizüstü bilgisayar perakendeciliği yapıyor ve yıllar boyunca, dünya çapında lider Dizüstü Bilgisayar markaları olarak bilinen Dell, HP, Apple ve Lenovo gibi çeşitli markalarla güçlü ilişkiler ve bağlar geliştirdik. Pazar konusundaki deneyimimiz ve anlayışımız, kataloğumuzdaki heyecan verici teklifler ve fırsatlarla birlikte Hindistan'daki en iyi Dizüstü Bilgisayarlardan oluşan bir dizi seçmemize olanak tanır . Müşterilerimiz, web sitemizi kullanarak çevrimiçi olarak kolayca bir Dizüstü Bilgisayar satın alabilir veya temsilcilerimizden yardım alarak kendileri için ideal Dizüstü Bilgisayarı deneyimlemek ve bulmak için en yakın Hepiyo mağazasına gidebilirler.

Dizüstü bilgisayar seçerken gerçekten önemli olan nedir?
Doğru Dizüstü Bilgisayar, bireysel gereksinimlerine göre tüketiciden tüketiciye büyük farklılıklar gösterir. Bazı insanlar Oyun Dizüstü Bilgisayarlarında en üst düzey performansı ararken , diğerleri ofis kullanımı için paranızın karşılığını veren bir teklif isteyebilir. Seçeneklere bakarken gereksinimlerinize uyan yardımcı programı ve özellikleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için, bir Dizüstü Bilgisayar seçerken gerçekten neyin önemli olduğuna bakalım.

İlk karar ekran boyutu etrafında döner, genellikle ofis kullanımı için 13 inç Dizüstü veya 14 inç Dizüstü Bilgisayarlara, kişisel kullanım için 15 inç Dizüstü Bilgisayarlara ve ağır oyun kullanımı için 17 inç Dizüstü Bilgisayar seçeneklerine bakmanız önerilir. Ekranın çözünürlüğü de bir anahtardır, daha fazla çözünürlük ekranda daha net bir görüntü anlamına gelir. Günümüzde dizüstü bilgisayarlar, yaygın olarak kullanılabilen Full-HD ve HD-Ready ile 4K'ya kadar çözünürlük sunar. Ana seçenekler Windows işletim sistemini çalıştıran Windows Dizüstü Bilgisayarlar ve Apple Macbook'lar olmak üzere işletim sistemini seçmek de önemlidir. MacOS'u çalıştırıyor. Spesifikasyonlar açısından, önce işlemci varyantına (CPU) ve grafik özelliklerine, ardından sunulan RAM'e bakmak çok önemlidir. Bu, Dizüstü bilgisayarınızın ne kadar sorunsuz ve hızlı çalışacağını tanımlayacaktır. Geleneksel sabit disk (HDD) depolamayı desteklemek için SSD'ler ve Intel Optane bellek sunan birçok Dizüstü Bilgisayar ile depolama da dikkate alınması önemlidir.

Peki ya Dizüstü Bilgisayarın görünümü ve hissi?
Dizüstü bilgisayarın form faktörü ve fiziksel yapısı, cihazınızın uzun vadeli performansı ve kullanım rahatlığı için çok önemlidir. Rahat bir klavye ve dokunmatik yüzey, uzun vadede kullanıcı deneyimini büyük ölçüde iyileştirir, bu nedenle sunulan yapılandırmayı kontrol ettiğinizden emin olun. Pil ömrü ve mevcut bağlantı noktaları ve yuvalar açısından bağlantı dikkate alınması önemlidir, bir pil seçerken USB 3.0 bağlantısını sağlamanız ve Watt Saat (Wh) derecesini kontrol etmeniz önerilir. Çok sayıda Dizüstü Bilgisayar modeli, Dizüstü Bilgisayarınızı daha güvenli hale getirmek için kilidini açmak için parmak izi okuyucuları veya biyometrik teknoloji sunar. Günümüzün en yeni Dizüstü Bilgisayarları, Dokunmatik Ekranlı Dizüstü Bilgisayar işlevinden CPU'nuzun içinde Sıvı Soğutmaya kadar bir dizi heyecan verici özellik sunuyor, onlara bir göz atmayı unutmayın.

Bir Dizüstü Bilgisayar almaya karar vermeden önce uygulamalı bir deneyim yaşamak için en yakın Hepiyo mağazasına gitmenizi öneririz. Hepiyo'da, bugün Hindistan'daki en iyi Dizüstü Bilgisayarlarda birinci sınıf teknolojinin yanı sıra erişilebilir fiyatlarla en iyi bütçeli Dizüstü Bilgisayarları barındırıyoruz, böylece müşterilerimizin kendileri için doğru eşleşmeyi bulacağından emin olabilirsiniz.

2'si 1 arada Dizüstü Bilgisayar vızıltısının ne hakkında olduğunu merak ediyor musunuz?
Dizüstü bilgisayar endüstrisindeki son trend, 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarların ortaya çıkması olmuştur. veya bir Tabletteki dokunmatik ekran deneyimini bir Dizüstü Bilgisayarın işlem gücü ve işlevselliği ile birleştiren Dokunmatik Ekranlı Dizüstü Bilgisayarlar. Dell, Lenovo ve HP gibi çoğu büyük üretici, ürün yelpazesindeki çeşitli 2'si 1 arada Dizüstü Bilgisayar çeşitleri de dahil olmak üzere değişikliği benimsedi. 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarlar için iki ana form faktörü, ayrılabilir bir klavyeye veya döner menteşeli bir klavyeye sahiptir. 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarlar, birinci sınıf Dizüstü Bilgisayarlarda yonga seti ve performans sunarken hafif, ince ve ultra taşınabilir olacak şekilde tasarlanmıştır. 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayar, hem Tablet hem de Dizüstü Bilgisayar arayan tüketiciler için ideal bir seçenektir ve her ikisinin işlevlerini ve özelliklerini tek bir cihazda sunar. Birçok tüketici, kullanım açısından çok yönlülüğü nedeniyle 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarları tercih etmiştir.

Uygun bir dizüstü bilgisayar satın almak için daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Dizüstü bilgisayar satın alma kılavuzumuza göz atın .

Bir Dizüstü Bilgisayarı Çevrimiçi mi yoksa Mağazadan mı satın almanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz?
Dürüst olmak gerekirse, tam olarak ne istediğinizi bildiğiniz sürece, ikisini de yapabilirsiniz. Hepiyo'da mağazada , çevrimiçi veya mobil olarak sorunsuz bir satın alma deneyimi sağlamaya çalışıyoruz . Bir sürü avantaj arasında, kişiselleştirilmiş özel teklifler , uygun EMI ödeme seçenekleri vb. sunuyoruz. Gadget'ınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda. Ayrıca, Hindistan'daki Dizüstü Bilgisayar fiyatları markadan markaya ve teknolojiden özelliğe değişiklik gösterse de, her bütçeye uygun geniş bir Dizüstü Bilgisayar ve Dizüstü Bilgisayar aksesuarları kataloğu sağlamak için çok çalışıyoruz. Sonuçta Hepiyo'nın temel amacı, müşterilerimizin her bir hayalini gerçeğe dönüştürmektir.

Hepiyo, cihazlar ve cihazlar için çok çeşitli koruma, onarım ve bakım planları sunar. Elektronik cihazlarınızı daha uzun süre çalışır durumda tutmak için Hepiyo'dan ZIP Hizmetlerini keşfetmek ve satın almak akıllıca bir karardır. Dizüstü bilgisayarınız için Uzatılmış Garanti, Dökülme ve Düşme, Ekran Koruması, ZIP Onboarding, Device Secure ve Device Secure Gold ve İsteğe Bağlı Onarım hizmetleri almayı düşünebilirsiniz.